Bize Ulaşın
Mollahüsrev Mh. Taştekneler Sk. No:12
Süleymaniye Fatih/İstanbul
0216 305 04 36

İstihdam ve Girişimcilik Ruhu Kampı

04-07 Aralık 2014 tarihleri arasında, KYK Konya Bölge Müdürlüğü (Konya, Aksaray, Karaman), Antalya Bölge Müdürlüğü (Antalya, Isparta, Burdur) ve Denizli Bölge Müdürlüğü (Denizli, Muğla, Aydın, Uşak) yurtlarında kalan üniversite öğrencileri ile bu yurtların bulunduğu fakülte ve yüksekokullarda okuyan öğrencilere yönelik gerçekleştirilmesi planlanan Tematik Gençlik Kampları kapsamında“İstihdam ve Girişimcilik Ruhu Kampı” programı, 300 erkek katılımcının dâhil edilmesiyle Antalya’da yer alan 5 yıldızlı otelde, 3 gece 4 gün süresince gerçekleştirilecektir.
3 gün sürecek eğitim programı süresince alanında uzman kişiler tarafından verilecek eğitimler yanında, Türkiye’de girişimcilik alanında öne çıkan isimler tarafından seminerler verilecektir.
Programın son günü ise katılımcılara Antalya şehir gezisi yaptırılacaktır.
Katılımcılar için duyurular; Konya, Antalya ve Denizli Bölge Müdürlüklerindeki yurtlarda kalan veya bu yurtların bulunduğu fakülte ve yüksekokullarda okuyan erkek öğrencilere yönelik yapılacaktır.
Katılımcıların
Katılımcılar, KYK bölge müdürlüklerinde kalmakta olan veya bu yurtların bulunduğu fakülte ve yüksekokullarda okuyan erkek öğrenciler arasından belirlenecektir.
Üniversitelerin tüm bölümlerinde okuyan erkek öğrenciler projeye katılabilecektir.
Başvuru için tıklayınız:

Sitemiz daha iyi kullanıcı deneyimi vermek için çerezler kullanmaktadır.