Bize Ulaşın
Mollahüsrev Mh. Taştekneler Sk. No:12
Süleymaniye Fatih/İstanbul
0216 305 04 36

Liderlik ve Kariyer Kampı

Gençlik ve Spor Bakanlığı 2014 Yılı Gençlik Projeleri kapsamında desteklenen “Tematik Gençlik Gelişim Kampları Projesi” kapsamında Geleceğin başarılı liderlerini yetiştirmek ve gençleri kişisel kariyerlerinde başarıya ulaştırmak amacıyla düzenlenen “Liderlik ve Kariyer Kampı”, Süleymaniye’deki Mostar Gençlik Federasyonu’nda 28 Şubat – 1 Mart  tarihleri arasında gerçekleştirildi. Türkiye’nin çeşitli illerinden gelen Mostar Gençlik gönüllüleri, sahasında yetkin ve başarılı isimlerin seminerlerine katıldı.
İki günlük program süresince Fayda Akademi İK uzmanı Yusuf Hakkı Bakırhan “Yeni Neslin Kariyer Yolculuğu”, Dr. M. İrfan Kurt  “360⁰ İlişki Yönetimi”, Dr. İlkay Gültaş “Gerçek Lider Kimdir?”, Semerkand Vafkı Sosyal Birim Sorumlusu Hüseyin Kadıoğlu “Gerçek Hizmet Nedir?”, Mostar Dergisi Yayın Yönetmeni Mükerrem Mete “Liderlik ve Paradigma” ve Gürhan Özden ise “Etki Merkezli Liderlik” konularında seminer verdiler.
Programın sonunda katılımcılara “Liderlik Ve Kariyer Kampı”nı başarıyla tamamladıklarına dair sertifikaları takdim edildi.
DSC_0067  DSC_0162 DSC_0189 DSC_0232 DSC_0356DSC_0092

Sitemiz daha iyi kullanıcı deneyimi vermek için çerezler kullanmaktadır.