Bize Ulaşın
Mollahüsrev Mh. Taştekneler Sk. No:12
Süleymaniye Fatih/İstanbul
0216 305 04 36

1.Tematik Kulüpler Zirvesi Sona Erdi

DSC07093-min
2 – 4 Şubat 2018 tarihlerinde İstanbul’da gerçekleştirilen zirveye Türkiye’nin farklı illerinden üniversite öğrencileri katıldı. Tematik Kulüpler projesi kapsamında biraraya gelen gençler, bahar dönemi faaliyet planının yanı sıra 2018 Tematik Gençlik Gelişim Kampları program ve içeriğini de oluşturdu.
DSC07075-min
Zirvenin ilk gününde gençlerle buluşan Genç-Kon Genel Başkanı Ahmet Sözbilir, açılış konuşmasında gençleri, karar alma ve faaliyet yapma konusunda bilgilendirdi. Mostar Gençlik çalışmalarının Genç-Kon için önemine değinen Sözbilir şunları belirtti: “Öncelikli olarak işimiz okul derslerine özen göstermek ve maneviyatımızı muhafaza etmektir. Tematik Kulüpler vesilesiyle akademik başarınızı destekleyen Mostar Gençlik dernekleri Genç-Kon çatısı altında önemli bir yer işgal ediyor.”
DSC07108-min
Sözbilir’in ardından söz alan Mostar Gençlik Federasyonu Genel Başkanı Muhammet Raşit Güngör ise Tematik Kulüplerin öneminden bahsetti. “Allah, bildiğiyle amel edene, bilmediğini öğretir. Okullarınızda gördüğünüz dersler ilimdir, işte bu Tematik Kulüp faaliyetleri de ilimle amel etmektir.”
DSC07117-min
Açılış konuşmalarının ardından farklı illerden gelen öğrenciler, kendi illerinde gerçekleştirdikleri faaliyetlerle ilgili sunumlar yaptı. Sunumların ardından da çalıştay oturumları başladı.
DSC07118-min
Cumartesi ve Pazar günleri 4 farklı çalıştay oturumunda gençler, bahar dönemi faaliyet planı ile 2018 Tematik Gençlik Gelişim Kampları takvimi ve içeriğini hazırladı. Ardından kulüp bazında çalıştay sunumları gerçekleştirildi. Son olarak genel değerlendirme oturumu yapıldı ve Semerkand TV gezisiyle zirve sona erdi.
DSC07124-min
Katılımcılar, zirveden oldukça memnun kaldıklarını, buradan aldıkları enerji ve motivasyonun illerdeki tüm arkadaşlara etki edeceğini ve gerçekleştirilen çalıştayların illerdeki faaliyetlerini destekleyeceğini belirtti.
DSC07128-min
DSC07150-min
DSC07149-min
DSC07130-min
DSC07129-min

Sitemiz daha iyi kullanıcı deneyimi vermek için çerezler kullanmaktadır.