Bize Ulaşın
Mollahüsrev Mh. Taştekneler Sk. No:12
Süleymaniye Fatih/İstanbul
0216 305 04 36

Eğitim Bilimleri Kampı Başvuruları Başladı


Öğretmen olabilmek için 4 yıl okuyor, formasyon eğitimleri alıyor ve sınavlara giriyoruz. Peki, öğretmenlik bunlardan mı ibaret? Öğretmenlik olmak için diploma yeterli mi? Yoksa daha fazlasına mı ihtiyacımız var?
Mostar Gençlik Tematik Gençlik Gelişim Kampları kapsamında, 14 Nisan’da İstanbul’da gerçekleştirilecek olan Eğitim Bilimleri Kampı bu yıl “Öğretmenlik için Diploma Yeterli mi?” temasıyla düzenlenecek.
Bir gün sürecek olan kamp, Mostar Gençlik Federasyonu Genel Başkanı Muhammet Raşit Güngör’ün “Eğitimden Murat Ne?” söyleşisiyle saat 10.30’da başlayacak. Ardından Prof. Dr. Selahattin Turan “Yarınki Türkiye ve Nurettin Topçu’nun Maarif Davası” söyleşisini gerçekleştirilecek.
Öğleden sonraki oturumlarda ise İdris Topçuoğlu ile “Eğitime Adanmış Bir Ömür: Mahir İz” ve Prof. Dr. Orhan İçelli ile “Bir Meslekten Fazlası: Öğretmenlik” söyleşileri gerçekleştirilecek.
Sınıf yönetimi, öğrenci iletişimi gibi öğretmenlikte önemli bir yeri olan başlıkları ele almak maksadıyla Hasan Fehmi Atasagun ile “12 Kızgın Adam” filmi seyredilerek film okuması yapılacak.

Son başvuru tarihi 12 Nisan 2018.

Başvuru için: https://bit.ly/2JaPIJ8

Sitemiz daha iyi kullanıcı deneyimi vermek için çerezler kullanmaktadır.