Bize Ulaşın
Mollahüsrev Mh. Taştekneler Sk. No:12
Süleymaniye Fatih/İstanbul
0216 305 04 36

Sıvıların Kaldırma Kuvveti ve Liderlik


Açık bir havada, çarşaf gibi pürüzsüz bir denizde gemiyi hedefe götürmek hemen herkesin yapabileceği bir iştir. Fakat asıl kaptanlık yetenekleri dalgalı deniz ve kötü hava koşullarında ortaya çıkar. Lider, işin doğal akışında karşılaşılacak problemleri öngörebilen, mümkünse erkenden önlem alan, ekibini doğru yönlendirebilen kişidir. Yani dalgalı bir denizde sıvıların kaldırma kuvvetine karşı koyabilen ve gemiyi batırmadan limana yanaştırabilendir aynı zamanda.
Mostar Gençlik Tematik Gençlik Gelişim Kampları “Liderlik Kampıyla” devam ediyor. ‘Sıvıların Kaldırma Kuvveti ve Liderlik’ temasıyla 15 Nisan 2018 Pazar günü İstanbul’da gerçekleştirilecek olan kamp Üsküdar Fikir ve Sanat Merkezinde düzenlenecek.
Program Yıldız Holding İş ve Süreç Geliştirme Müdürü Sinan Köseoğlu’nun “Çoklu Liderlik Yaklaşımı” sunumu ve çalıştayı ile 10.00’da başlayacak. Ardından Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Dr. Öğretim Üyesi Hakan Dulkadiroğlu’nun “Gençlik ve Gelecek” oturumu ile devam edecek. Öğleden sonraki oturumlarda ise İstanbul Medeniyet Üniversitesi Genel Sekreteri Doç. Dr. Mehmet Lütfi Arslan ile “Öz Liderlik”, Üsküdar Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürü Yakup Öksüz ile “Kamuda Gençlik Liderliği” ve son olarak Beşir Derneği Genel Müdürü Fatih Sarıyar ile “Mazlumların Sığınağı Anadolu Coğrafyası” oturumları gerçekleştirilecek.
Son başvuru tarihi 12 Nisan 2018.

Başvuru için: https://goo.gl/forms/MDfEAgTtgUF77nVB2

Sitemiz daha iyi kullanıcı deneyimi vermek için çerezler kullanmaktadır.