Bize Ulaşın
Mollahüsrev Mh. Taştekneler Sk. No:12
Süleymaniye Fatih/İstanbul
0216 305 04 36

Mühendislik Kampı


 
Mühendislik Kampı
Mühendis, başarıya ulaşmak için kendine has bakış açısıyla analitik düşünme becerisini kullanan, sadece sonuca ulaşmak için çalışan değil aynı zamanda süreci de verimli hale getiren kişidir.
Mostar Gençlik Tematik Gençlik Gelişim Kampları “Mühendislik Kampıyla” devam ediyor. “Yüksek Teknolojide Z Kuşağı” temasıyla 21 Şubat 2021 Pazar günü online olarak buluşuyoruz.
Program TAI mühendislerinden Muhammed Enes Özcan’ın  Proje Yönetimi konulu sunumu ve çalıştayı ile 14.00’da başlayacak. Ardından Dortmund Teknik Üniversitesi Dr. Öğretim Üyesi Ekrem Özkaya’nın “Savunma Sanayi ve Akademi” oturumu ile devam edecek. Programımızın ikinci yarısında ise öncelikle İstanbul Teknopark Genel Müdür Yardımcısı Ömer Çimen ile bu kurumun önemi ve gerçekleştirdiği projeler üzerine konuşmalar yapacak, daha sonrasında ise Mostar Gençlik Mezunlarımız ile Savunma Sanayisinde Kariyer üzerine bir  panel ile programımızı tamamlayacağız. Siz de mühendisçe bir bakış açısı kazanmak istiyorsanız kayıt yaptırmayı unutmayın.
 
Oturum Başlıkları ve Konuşmacılar

  1. Oturum

Teknopark Nedir, Nasıl İşler? /Ömer Çimen ( Teknopark İstanbul Genel Müdür Yardımcısı )

  1. Oturum

Yüksek Teknolojide Akademi / Dr. Ekrem Özkaya

  1. Oturum

A’dan Z’ye Bir Proje / Milli Uçak Projesi Müh. M. Enes Özcan

  1. Oturum (Panel)

Sektörün İçinden / Mezunlar Paneli
 
 
 
BAŞVURU FORMU

Sitemiz daha iyi kullanıcı deneyimi vermek için çerezler kullanmaktadır.