Bize Ulaşın
Mollahüsrev Mh. Taştekneler Sk. No:12
Süleymaniye Fatih/İstanbul
0216 305 04 36

Tıp Kampı


 
Tıp Kampı
Karanlık gecenin kimsenin kimseden haberi olmadığı bir saatinde ağrısından uyuyamayan küçük bir çocuğun umutla yetiştirildiği kişidir hekim. İnsanlığın kendi canının derdine düşüp mahşer meydanını andıran bir korkuyla birbirinden kaçtığı bir dönemde şifa vesilesi olma ümidiyle canını dişine takarak bu uğurda can verme pahasına mücadele eden, en zor maçlarda sahada kalandır hekim.
Mostar Gençlik Tematik Gençlik Gelişim Kampları himayesinde ‘Açılın Ben Doktorum!’ üst başlığıyla bir yenisini düzenleyeceğimiz tıp kampımızı duyurmaktan gurur duyuyoruz. Pandemi koşulları nedeniyle uzaktan gerçekleştireceğimizden dolayı içimiz buruk olsa da Türkiye’nin dört bir yanından hekim adayı arkadaşlarımızla birlikte bir olmanın hazzı paha biçilemez.
 
 
Oturum Başlıkları ve Konuşmacılar
1.Oturum
Genetik Penceresinden Pandemiye Bakış / Prof. Dr. Hamza Müslümanoğlu
2.Oturum
ABD’de Hekimlik/ Dr. Mahmut Akgül
3.Oturum
Özlenen Fakülte Yılları/ Asis. Dr. Kadir Çelik

  1. Oturum

Tıpta Güncelliği Korumak
 
 
 
BAŞVURU FORMU

Mostar Gençlik olarak geleceğin başarılı hekimlerini ve sağlık çalışanlarını  yetiştirmek ve kariyerlerinde başarıya ulaştırmak amacıyla bu yıl 2. si düzenlenen Mostar Gençlik Tematik Kamplarından bu yıl ilk defa eklenen Tıp Kampı yoğun bir katılım ile muhabbetli bir şekilde EMSEY Hospital’de 15-16 Mart tarihlerinde gerçekleştirildi.
Continue Reading

Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sitemiz daha iyi kullanıcı deneyimi vermek için çerezler kullanmaktadır.